Ми розуміємо, що іноді може виникнути потреба в обміні або поверненні товару, тому ми пропонуємо просту та зручну політику повернень та обмінів.

Обмін: Якщо ви отримали товар, який не відповідає вашим очікуванням, ви можете звернутися до нас щодо обміну. Ми приймаємо запити на обмін товару протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Зверніть увагу, що товар повинен бути в оригінальній упаковці та не має бути використаний.

Повернення: Якщо ви отримали товар, який має дефект або не відповідає вашим очікуванням, ви можете повернути його нам протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Ми зобов'язуємося повернути вам гроші за товар або замінити його на новий.

Щоб здійснити повернення або обмін, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, щоб отримати інструкції та надати нам необхідну інформацію про замовлення та причину повернення або обміну. Будь ласка, зверніть увагу, що ви зобов'язані оплатити витрати на повернення або обмін товару.

Ми дбаємо про наші продукти та про наших клієнтів, і робимо все можливе, щоб забезпечити вам задоволення від покупок в інтернет-магазині