Сигаретна машинка класичної моделі безвідмовно працює тривалий термін, це практичний та зручний інструмент для виготовлення самокруток. Дуже просте застосування, сучасний дизайн, всі зручності та легкість у роботі.


З цією метою використовуються порожні гільзи, вони найкраще підходять для цигарок, що виготовляються вручну. Вони щільно набиваються тютюном спеціальною машинкою. Наприклад, марки FireBox, Huzar, призначеної для заповнення гільз.


Ви самі перевіряєте щільність наповнення та якість самого тютюну, виготовляєте власну колекцію у повній відповідності до смаку. Свої сигарети відрізняються абсолютно новими якостями, подібно до екзотичних гаванських сигар. Насолоджуйтесь цим смаком та оцініть відмінність від фабричного виробництва.

Машинки для цигарок випускаються різних видів:
 
   - інжектори, що набивають гільзи; 
   - Автоматичні, що скручують ідеальні за параметрами форми, поставляються разом із табакеркою;  
   - Класичні моделі призначені для сигарет звичайних та слім-розмірів 70, 78, 110 мм.   

Яку краще вибрати собі машинку?  

Зазначимо основні переваги та негативні сторони.  

При виборі машини для заповнення гільз можна відзначити зручність і простоту в роботі. Усього 5 хвилин знадобиться для того, щоб отримати точно підігнані сигарети у необхідній кількості. Вона завжди під рукою у робочому стані, іноді можна почистити корпус мильним розчином. 

Сучасні виробники випускають машинки різних форм, параметрів для одночасного отримання від 1 до 3 сигарет. Також можна вибрати механічні, електричні моделі, у вигляді автомата, для стандартних об'ємів та невеликих слим-сигарет. 

Не обійшлось і без мінусів. Наповнення цих сигарет можливо далеко не будь-яким тютюном. Для цього не використовується великий тютюн для трубок, потрібен тільки сигаретний. Перший має більшу вологість, відрізняється великою нарізкою. Набивання гільз сигаретними тютюном проводиться з дрібним і середнім подрібненням листя, без домішок та сміття. 

Наступний недолік дуже крихкий матеріал для цигаркової гільзи. Сама машинка невеликих розмірів легко вміщується навіть у кишені. Гільзи без упаковки можуть легко пом'ятись, тому зберігаються в контейнері або коробці. Вона перевищує розмір машинки і не завжди вміщується до кишені, щоб носити із собою. Тому доведеться робити заздалегідь невеликий запас із самокруток.